Turystyka i wypoczynek

Klimat jak we Włoszech

Podczas przygotowywania się na wakacje, wyjazd weekendowy, czy delegacje z pracy, zawsze następuje ten moment, w którym trzeba znaleźć miejsce, w którym będzie się nocować. Nie jest to łatwe zadanie, ale z pewnością wykonalne. Zawsze staramy się wybrać najlepszą opcję z możliwych, taką, która zapewnia komfort, odpowiednią lokalizację oraz przyjemną atmosferę. Idealnym rozwiązaniem na takie okazje jest Hotel Włoski Poznań.

Jest to luksusowy Hotel Butikowy znajdujący się w samym Centrum Poznania. Jest on znany nie tylko w Polsce, budzi także poważanie Gości z całego świata. Warto wspomnieć, że jest także laureatem wielu nagród. Jego lokalizacja jest bardzo dobra, gdyż niedaleko znajdują się atrakcje takie jak, Targi Poznańskie, Stary Rynek, czy Galeria Handlu i Sztuki Stary Browar. Przede wszystkim charakteryzuje się wysoko wykwalifikowanym personelem. Cechuje go dyskrecja oraz zachowanie sprzyjające wypoczynkowi, oraz pracy. W hotelu goście mają do wyboru dwie opcje pokojów. Obie wersje są klasyczne, eleganckie oraz nowoczesne. Zapewniają gościom wiele udogodnień, potrzebnych do odpowiedniego funkcjonowania na co dzień. Pierwsza z opcji to Pokoje Delux. Są wyposażone m.in. w zestaw do przygotowania kawy i herbaty, kontakty USB, ładowarka do telefonu, woda, bogaty zestaw kosmetyków i przyborów w łazience oraz pantofle, zapewniają prawdziwą wygodę pobytu. Drugi typ to Pokoje Vip Superior. W nich goście znajdą 60’ TV, meble z naturalnego drewna, deszczownice w łazience oraz bogaty wybór kosmetyków i akcesoriów. Każdy pokój Superior został zaprojektowany pojedynczo, tak, aby każdy z nich posiadał swoją własną atmosferę i klimat.

Nie można zapomnieć, że na terenie hotelu znajduje się restauracja, która serwuje włoskie, przepyszne dania. Jej dużym plusem jest to, że posiada indywidualne podejście do klienta, spełni każde możliwe życzenie. Restauracja funkcjonuje tak dobrze, dzięki odpowiedniej kadrze kucharzy z wieloletnim doświadczeniem. Nie można zapomnieć o smacznym śniadaniu, które jest uważane za najważniejszy posiłek dnia i codziennie zostaje podawane w formie bufetu szwedzkiego. Hotel Poznań centrum, w swojej ofercie posiada także teren, na którym znajduje się duży i przestronny parking oraz wypożyczalnia rowerów. Do dyspozycji gości stworzona została również sala konferencyjna. Przeznaczona jest na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak, spotkania biznesowe, warsztaty, czy seminaria. Pomieści do 60 osób. Nawet bardzo upalna pogoda nie przeszkodzi zorganizowaniu spotkania, gdyż sala została wyposażona w klimatyzację. Posiada także nowoczesny sprzęt multimedialny. Dzięki nim uczestnicy, jak i prowadzący, w pełni mogą skupić się na istocie problemu spotkania.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *