Motoryzacja i transport

Gdzie zaparkować samochód na lotnisku Kraków Balice?

Port lotniczy w Krakowie zalicza się do największych w kraju. Obsługuje tysiące pasażerów, a jednym z największych wyzwań jest komfortowe dotarcie do lotniska. Balice leżą daleko od centrum miasta, dlatego większość dojeżdża na miejsce samochodem. Gdzie jednak można nim bezpiecznie zaparkować?

Jak działają parkingi na lotnisku Kraków Balice?

Wokół lotniska w Krakowie działa kilka dużych parkingów, na których można zostawić swój samochód. Ich dokładne rozmieszczenie da się sprawdzić w mapach Google albo w nawigacji, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „parking Kraków lotnisko”. Parkingi są płatne, ale przynajmniej kierowca ma pewność, że jego auto będzie bezpieczne, niezależnie od pory dnia i lokalizacji miejsca postojowego. Parking Kraków Balice, obsługiwany przez Grupę Interparking, znajduje się w bliskiej odległości od terminala, dzięki czemu dojście na miejsce zajmuje jedynie kilka minut. Osoby, które mają dużo bagażu i chcą szybko dostać się do hali odlotów, mogą podjechać na miejsce busem – klienci parkingu nie ponoszą w związku z tą usługą żadnych dodatkowych kosztów.

 Parkowanie długoterminowe – na czym to polega?

Podróż taksówką na lotnisko w Krakowie do najtańszych nie należy, dlatego wiele osób wolałoby dojechać tam swoim własnym samochodem. Problem w tym, że samochód sam się nie odstawi do domu, czyli niezbędny jest dla niego parking. Lotnisko Balice daje możliwość parkowania długoterminowego. Każdy pasażer może tutaj zostawić auto pod swoją nieobecność, nawet jeśli jego podróż będzie trwała wiele tygodni. Stawki są bardzo korzystne, a kierowca zyskuje pewność, że jego samochód będzie pod stałą ochroną. Rezerwacji miejsca na parkingu przy lotnisku Balice najwygodniej dokonać online, wypełniając krótki formularz. Po powrocie nie trzeba znowu martwić się o transport, bo wystarczy odebrać swój samochód i zakończyć usługę. Dodatkowym udogodnieniem dla klientów parkingu jest myjka samochodowa oraz urządzenie umożliwiające doładowanie akumulatora, jeśli po dłuższym postoju auto nie chce zapalić.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *